укр рус eng
Гарна компанія
Головна  /   Для ЗМІ  /   Новини. 3
20 січня 2015

Батьківщина Pilsner Urquell стала культурною столицею Європи у 2015 році

17 січня відбулося офіційне відкриття чергового етапу проекту Європейського Союзу «Рік культурної столиці Європи». У 2015 році право носити це звання отримало чеське місто Пльзень: батьківщина знаменитого пива Pilsner Urquell.  
 

08 грудня 2014

Група Efes опублікувала звіт про сталий розвиток

Міжнародна група Efes представила звіт про сталий розвиток, сформований за результатами діяльності підрозділів компанії у Грузії, Казахстані, Молдові, Росії, Туреччині та Україні. Використовувалися дані за останній повний звітній період: 2013 рік. 

19 листопада 2014

Efes Ukraine ознайомила учасників Kiev Travel Massive з культурою споживання пива

15 листопада у Києві відбулася чергова регулярна зустріч учасників світового руху Travel Massive. Захід проходив за підтримки знаменитого бренду Efes Pilsener: середземноморського пива №1 у світі.

18 листопада 2014

Журі Ukrainian Event Awards очолив представник Efes Ukraine

12-13 листопада у Києві відбувся конкурс Ukrainian Event Awards, який зібрав організаторів заходів в Україні та за кордоном. Головою Великого Журі церемонії було обрано представника пивоварної компанії Efes Ukraine, менеджера із трейд-маркетингу Валентина Кравченко.

27 жовтня 2014

Efes Ukraine отримала нагороду в номінації «Прорив року» від торговельної мережі «Брусничка»

23 жовтня 2014 р. у Дніпропетровську вперше відбулася церемонія нагородження «Постачальник року», яку організувала компанія «Український Рітейл» (мережа «Брусничка»). Компанія Efes Ukraine, постійний бізнес-партнер мережі «Брусничка», отримала нагороду в номінації «Прорив року».