укр рус eng
Гарна компанія
Головна  /   Для ЗМІ  /   Новини
24 квітня 2017

ВСІМ ЗАЦІКАВЛЕНИМ ОСОБАМ

Вимушені повідомити, що ПрАТ «Ефес Україна» було проінформоване про набрання чинності Розпорядженням Ради Міністрів т.зв. ДНР №28 «Про введення тимчасової державної адміністрації» на нашому пивоварному заводі в м. Донецьку.

На жаль, з 01 лютого 2017р. ПРАТ «Ефес Україна» (Товариство) тимчасово втратило контроль над нерухомим та рухомим майном, розташованим в м. Донецьку по пр. Ілліча, 106.

Товариство також втратило контроль над будь-якою виробничою/комерційною діяльністю на час так званої «тимчасової адміністрації» на об’єктах, розташованих у м. Донецьку по пр. Ілліча, 106.

Безпека наших співробітників, а також відповідність законодавству України та міжнародному праву є нашими головними пріоритетами.

За даним фактом до Національної поліції України подана заява (повідомлення) про вчинення кримінального правопорушення.

18 вересня 2015

Українські пивовари об'єднують зусилля у боротьбі проти продажу пива неповнолітнім

Компанії пивоварної галузі - «САН ІнБев Україна», Carlsberg Ukraine та Efes Ukraine - за підтримки галузевої асоціації «Укрпиво» підписали Меморандум «Про наміри розвивати партнерство і вживати заходи з профілактики продажу пива неповнолітнім». Текст Меморандуму передбачає правила для всіх учасників торгового ланцюга: пивоварів і продавців у торгових точках. Ініціативу також підтримали представники міжнародних та національних роздрібних торгових мереж - «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» і «ВАРУС».

10 вересня 2015

Efes Ukraine почала імпорт ТМ Miller Genuine Draft

Із вересня 2015 р. у торговельних точках України знову з’явилося пиво під ТМ Miller Genuine Draft, вироблене на заводах групи Efes в Туреччині.

09 вересня 2015

Efes Ukraine почала імпорт бренду Amsterdam Navigator

Із вересня 2015 р. у роздрібних мережах України з’явилося пиво Amsterdam Navigator, вироблене на заводах групи Efes в Туреччині.

07 вересня 2015

Efes Ukraine почала імпорт бренду Efes Pilsener з Туреччини

Після недовгої паузи, пивоварна компанія Efes Ukraine відновила імпорт пива Efes Pilsener: відомого середземноморського бренду №1 у світі. Із вересня 2015 р. поставки до України здійснюються з Туреччини, батьківщини марки Efes Pilsener.